TRY  
Türkçe  
 

Kiralama Koşulları

İnternet sitemizden veya çağrı merkezimizden rezervasyon yapanlar genel şartları ve kuralları kabul etmiş sayılırlar.

Transfer ücreti Havale – Eft  - veya gelişte nakit veya kredi kartı ile ödeme olarak seçmiş olduğunuz para birimiyle sürücümüze yapabilirsiniz.

Onaylanan her rezervasyon formunuzdaki fiyatlar ile transfer hizmetini yapmayı taahhüt ederiz.

İnternet sitemiz üzerindeki fiyatla da değişik yapma hakkı saklına sahiptir.

İnternet sitemizden yapılan hizmeti satın alma işlemi, firmamız tarafından gönderilecek konfirme e-postası ile kesinlik kazanmaktadır.

İnternet ortamından kaynaklanan e-postaların iletilmemesi, geç iletilmesi ya da eksik olarak iletilmesine ilişkin sorumluluk kabul etmemektedir.

Böyle bir durumda lütfen bizimle lütfen telefon ile iletişime geçiniz.

Transfer saatinde, yerinden veya uçak saatlerinde meydana gelebilecek değişiklikler tarafımıza e-posta veya telefonla iletmesi gerekmektedir.

Rötarlı uçak inişlerinde süre ne olursa olsun ekstra bir ücret talep edilmeyecektir.

Eğer evcil hayvan taşınacak ise evcil hayvanların kafesinde taşınması gerekmektedir.

İç hat uçuşlarınızda 1 saat, Dış hat uçuşlarınızda 2 saat önce havalimanında bulunmanız gerekmektedir.

Yasalar gereği araçlarımızda tütün, sigara ve alkol içilememektedir.

Bebek koltukları rezervasyon esnasında belirtilmediği takdirde araçlarımızda bulunmayacaktır.(1 Adet bebek koltuğu ücretsiz olarak sağlanacaktır.)

Yasalar ve şirket politikamız doğrultusunda araçta bulunan çocuk veya bebek koltuklarının misafirlerimiz tarafından bağlanması gerekmektedir. Aksi takdirde herhangi bir mesuliyet kabul edilmeyecektir. Şoförlerimiz size teknik anlamda sözlü destek vereceklerdir.

Kişi sayısına göre araç seçimi yapılması gerekmektedir. Seçilen aracın kapasitesi dışında ki yolcular taşıma kanun gereği taşınmayacaktır.. Yolcu sayısı hesaplamasında çocuk veya bebek toplam sayıya dahil edilmesi gerekmektedir. Araçlarımızda bulunan sigortalar araçların kapasitesine göre yapılmaktadır.

Seçmiş olduğunuz aracımızın herhangi bir sebepten dolayı gelememesi durumunda sizlere aynı kategoride veya bir üst kategoride araç gelmesi söz konusu olabilir.

Rezervasyon formunda bilgilerinizi tam ve eksiksiz doldurması gerekmektedir.

Lütfen cep telefonunuzu ve email adresinizi eksiksiz ve doğru girdiğinizi lütfen kontrol ediniz. aksi takdirde karşılaşılacak sorunlardan firmamız sorumlu tutulamaz.

Transfer fiyatlarımız kişi başı değil araç başı  için geçerlidir.

Bagajlarınızı araçlarımıza yerleştirilirken lütfen sayısının tam ve eksiksiz olmasının kontrolü  yapınız. Personellerimiz bagajların taşınmasında sizlere daime yardımcı olacaklardır. İnternet sitemizde belirtilen araç bagaj kapasitenin üstünde ki bagajlar araçlara kabul edilmeyecektir.

Rezervasyon sırasında bildirilmeyen tekerlekli sandalye, bisiklet, elektrikli bisiklet, sörf tahtası, kayak takımı ve golf çantaları araçlara kabul edilmeyecektir.

Havalimanlarında sizleri çıkış kapısında, karşılama görevlimiz veya sürücümüz tarafından rezervasyonunuzda belirtilen karşılama isminiz yazılı olduğu bir tabela ile yapılmaktadır.

İnternet sitemizde belirtilen fiyatlara araç, sürücü, yakıt, otopark ve otoban ücretleri dahildir.

 

Ödeme Yöntemleri
https://tema5.transferci.com.tr/ © 2024 - Tüm Hakları Saklıdır -